Sjednocujeme nástroje

Naším přístupem je vytvářet řešení přímo pro vás. Vycházíme z předpřipravených modulů pro účinnost a úsporu nákladů. Tyto moduly pak upravujeme dle vašich specifických požadavků a přání. Možnosti úprav jsou široké, což znamená, že můžeme nabídnout řešení, které přesně odpovídá vašim potřebám.

Kombinování sekcí a funkcí

Zakládáme si na vysoké praktické využitelnosti celého systému, proto se dají sekce a funkce vzájemně propojovat, agregovat data, přejímat mezi sebou informace a provádět výpočty. Jakékoli sekce či grafy snadno sloučíte do dashboardů, které si upravíte na míru tak, abyste sledovali taková data, která vás opravdu zajímají.

Bez omezení

Platforma nemá prakticky žádné limity. Není úzce profilovaná pouze na správu firmy, dají se na ní vytvořit mobilní aplikace, aplikace do provozů, ale i celé služby, které můžete poskytovat svým zákazníkům. Mrkněte na naše ukázky prací.

Váš osobní prostor

FROGGATE je kromě nástroje pro řízení firmy také váš osobní prostor, ve kterém máte nástroje, které vám zjednoduší pracovní život.

Díky dashboardu uvidíte vše důležité na jednom místě – úkoly, kalendář i zprávy a oznámení od kolegů. Nikdy vám díky tomu neunikne žádný termín.

V osobních úkolech můžete udržovat aktuální stav všeho, co někomu slíbíte, nebo zkrátka čehokoli, co si potřebujete poznamenat. Současně v nich najdete úkoly, které jsou vám přiřazené, ať už se jedná o úkol ze sekce Faktury přijaté nebo z projektového řízení.

V kalendáři najdete veškeré vaše schůzky, ať už se jedná o soukromou nebo pracovní schůzku, na kterou vás pozval kolega. Do kalendář se propisují také údaje, které mají nastavený nějaký termín – například neuhrazená faktura vystavená nebo datum dokončení úkolu.

API a další rozšíření

Ke každému prvku systému existuje API. Můžete si díky tomu napojit vlastní systém nebo FROGGATE použít jako základ pro vývoj vlastních frontendových aplikací.

Funkce

Všechna řešení skládáme z připravených funkcí, které je možné mezi sebou libovolně kombinovat. Každé řešení, které nasazujeme, je proto šité na míru vašim potřebám.

Mrkněte na přehled všech funkcí

A kolik to všechno stojí?

Mrkněte na náš ceník

Přejít na ceník